Pranie tapicerki samochodowej zimą

Zima to trudny okres do dbania o samochód. Wszechobecny śnieg, błoto oraz inne wnoszone do auta na butach i ubraniach zabrudzenia sprawiają, ze tapicerka foteli, podłogi oraz dywaników może w bardzo szybkim czasie ulec silnemu zabrudzeniu.

Zabrudzenia w większości można usunąć jedynie poprzez wypranie tapicerki samochodowej przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu oraz chemii piorącej. Ale co dalej, jak sprawić aby cała wilgoć „wlana” do auta została usunięta?

Nasza firma gwarantuje całkowite osuszenie czyszczonego pojazdu co daje gwarancję nie tylko czystości ale również suchości czyszczonej powierzchni.

Proces prania trwa ok 2 -3 godzin, następnie cała woda jest odciągana przy wykorzystaniu odkurzacza wodnego zdolnego odciągnąć nawet 90% wody użytej w procesie prania. Ostatni proces to dokładne osuszenia, które może trwać nawet do 4 godzin. Takie podejście do procesu czyszczenia tapicerki sprawia, że samochód trafia do klienta w stanie idealnym.

Tak profesjonalne wyposażenie stanowiska prania tapicerki pozwala na wykonanie usługi bez względu na porę roku i warunku pogodowe.

Zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty zimowej na pranie auta z podsufitką w której dla pakietu full podsufitka jest prana CAŁKOWICIE ZA DARMO. Oszczędzasz 50 zł!