O naszej firmie

Usługa doskonała czyli taka, która spełnia wszystkie wymagania klienta i o wiele więcej. Rozsądna cena to drugi ważny aspekt naszego salonu kosmetycznego. Każdy z właścicieli luksusowych, zabytkowych i drogocennych samochodów potrzebują usług o najwyższym standardzie.

Priorytetem w naszym działaniu jest kompleksowość usług, bez jakichkolwiek uproszczeń procesów tak aby każdy pojazd jaki trafia do naszego salonu był traktowany z najwyższym profesjonalizmem a aplikowane produkty spełniały najwyższe standardy.

Praca nad samochodami, „detailing” czyli praca nad każdym nawet najmniejszy elementem to nie szybki biznes lecz powolna uczciwa praca, która daje nam satysfakcję i możliwość dążenia do doskonałości.

Kosmetyka samochodu w każdym najmniejszym aspekcie to ciężka praca. Nawet przy zastosowaniu najlepszych urządzeń, preparatów czy nowinek technicznych. Wysiłek, dążenie do doskonałości oraz zespół osób, które patrzą w taki sam sposób na wykonywaną pracę to najważniejsze aspekty w których upatrujemy sukcesu.

Klienci, którzy szukają szybkości najniższej ceny są u nas niemile widziani, gdyż nasza dewiza „jakość przede wszystkim” jest dla nas bardzo ważna. Stawiamy na długofalową współpracę z najbardziej wymagającymi klientami, tylko w taki sposób możemy się ciągle rozwijać i poszerzać wachlarz naszych usług.

Drogocenne samochody, niejednokrotnie zabytki i perełki naszych klientów są w naszych rękach traktowane zawsze z największą starannością.

Zapraszamy do nawiązanie współpracy z naszą firmą i umówienia się na pierwsze spotkanie.
Zapraszamy do naszego nowego punktu.
Mysłowice ul. Dworcowa 4