Myjka z grzniem wody zasilana paliwem – DIESEL. Ekonomiczny sposób na czyszczenie gorącą wodą pod ciśnieniem bez dostępu do prądu.

Szukasz sposobu na pracę myjką z grzaniem wody w miejscu bez dostępu do prądu? Szukasz sposobu na ekonomiczną pracę czyszczenia ciśnieniowego z użyciem gorącej wody pod ciśnieniem?

Myjka spalinowa gorąca woda 200 Bar 800l/h W PEŁNI SPALINOWA.

Myjki ciśnieniowe 230V 150 Bar zimnowodne, Myjki ciśnieniowe 230V 150 Bar gorąco wodne, ultrakompaktowe, Myjki ciśnieniowe 380V 170Bar+ gorąco wodne, Myjki spalinowe 280 Bar zimnowodne PB 95 (BENZYNOWE), Myjka ciśnieniowa 500 Bar

HDS 8/20 D SPALINOWE GORĄCO WODNE URZĄDZENIE WYSOKOCIŚNIENIOWE KARCHER DIESEL! Potrzebujesz wysokiego ciśnienia i gorącej wody, ale nie masz w pobliżu sieci elektrycznej? Spalinowe urządzenie HDS 8/20 D spełni Twoje oczekiwania! Urządzenie wyposażono w mocny silnik wysokoprężny, z elektrycznym rozruchem oraz w solidną i trwałą pompę korbowodową. Zapewniają one doskonałe wyniki czyszczenia nawet w trudnych warunkach, w miejscach bez dostępu do sieci elektrycznej. Urządzenie zapewnia ciśnienie robocze 200.

HDS 8/20 D SPALINOWE GORĄCO WODNE URZĄDZENIE WYSOKOCIŚNIENIOWE KARCHER DIESEL!
Potrzebujesz wysokiego ciśnienia i gorącej wody, ale nie masz w pobliżu sieci elektrycznej? Spalinowe urządzenie HDS 8/20 D spełni Twoje oczekiwania!

Urządzenie wyposażono w mocny silnik wysokoprężny, z elektrycznym rozruchem oraz w solidną i trwałą pompę korbowodową. Zapewniają one doskonałe wyniki czyszczenia nawet w trudnych warunkach, w miejscach bez dostępu do sieci elektrycznej. Urządzenie zapewnia ciśnienie robocze 200.

Opis dane techniczne myjka HDS 8/20 DIESEL CAGE

Ciśnienie (bar/MPa) 200 BAR
Wydajność tłoczenia (I/h) 800
Maksymalna temperatura podawanej wody (°C) 80
Zużycie paliwa grzanie (kg/h) 5,9l
Zużycie paliwa do generowania ciśnienia 2l/h
Zbiornik paliwa (l) 30
Napęd DIESEL
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm)1130 x 910 x 895
Waga z opakowaniem (kg) 248 kg

Zapraszamy do wypożyczalni myjek ciśnieniowych Karcher Katowice – odkurzacze Katowice.