Jak prać tapicerkę w samochodzie, czyszczenie tapicerki w pytaniach FAQ.

  • Jak mogę czyścić wnętrze mojego samochodu? Czego użyć do czyszczenia wnętrza samochodu – Odkurzacz na sucho do kurzu. – Ściereczka z mikrofibry. – Uniwersalny automatyczny środek czyszczący. – Szczotka do małych części z długim włosiem. – Środek do mycia okien. – Ściereczka z mikrofibry do szkła.
  • Szczoteczki detalilera, ściereczki z mikrofibry i odkurzacz pyłowy to 3 najważniejsze narzędzia by usunąć kurz i brud ze wszystkich zakamarków deski rozdzielczej i konsoli. To narzędzie pracy w świecie profesjonalnych detailerów samochodowych. Zacznij od odkurzania podłogi, przechodząc w wyżej położone miejsca w samochodzie. Podłoga, fotele, deska rozdzielcza, podsufitka.
  • Ile kosztuje czyszczenie wnętrza samochodu? Podstawowa usługa czyszczenia, prania tapicerki samochodu powinna obejmować mycie, wosk, odkurzanie wnętrza, pranie tapicerki, polerowanie wnętrza, mycie okien, czyszczenie lusterek i wykończeń oraz czyszczenie opon. Możesz spodziewać się zapłaty od 150 do 300 zł. W zależności od wielkości samochodu czy jest to mały miejski samochód czy duży VAN lub 9 osobowy bus.
  • Pełny auto detailing wnętrza powinien obejmować bardzo dokładne wyczyszczenie wszelkiego rodzaju detali. Odkurzanie, pranie a następnie dokładne zajęcie się każdym nawet najmniejszym elementem wnętrza oraz karoserią. Wloty powietrza powinny być wyczyszczone przy pomocy kompresora czy innego narzędzia generującego silny podmuch. Powinna być również przeprowadzona pełna dezynfekcja wnętrza przy pomocy ozonu. Kolejnym elementem jest pokrycie wszystkich elementów stosownym środkiem w celu jego długotrwałej ochrony. Np. wosk na wszelkiego rodzaju powierzchnie metalowe, środki nabłyszcząjce na opony czy impregnaty na tekstylia we wnętrzu samochodu.